ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Grup Hepsi Fan Club

Hoşgeldiniz!...
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak & Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz!...
ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Grup Hepsi Fan Club

Hoşgeldiniz!...
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak & Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz!...
ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒

тυякıуєηıη нєρѕı ƒαη ρσятαℓı-нєρѕιƒαη.тнє-υρ.¢σм

AnasayfaAnasayfa  Hepsifan The upHepsifan The up  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı

YazarMesaj
shé-zoFrén xD
Alışmış Hepsici
Alışmış Hepsici
shé-zoFrén xD

Grup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı   Grup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 4:46 am

Hepsi Grubu üç kişi kaldığından beri onları bu sayfaya taşımayı düşünüyorduk. Kısmet bu sayıyaymış. ErenGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı SmilevCemre ve Yasemin ile konuştuk. EhGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev kızlar şeker gibi olunca çok tatlı bir sohbet çıktı ortaya..

* Hepsi’nin gündeminde neler var şuanda?
Eren: Senaryosunu çalıştığımız bir Tv projesi var.

* Bu 3lüye biri daha katılacak mı ? Yeni ortağınız erkek olur mu ?

Cemre: Böyle devam edeceğiz. AramızaGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev cinsiyeti ne olursa olsun kimse girmeyecek.
Eren: Cinsiyet ayrımı yapmıyoruz ama kimseyide almayı düşünmüyoruz.
Yasemin: Kimse “ yeni biri gelecek mi ? “ diye düşünmesinGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev çünkü öyle bir şey olmayacak.

* Kadın kadına kavgaGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev bir savaşa bedelmiş. Kavga edince barış için ilk adımı kimGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev nasıl atıyor?

Cemre: DeğişirGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilevçok sık kavga etmiyoruz zaten.. Çabuk parlarGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilevçabuk söneriz biz.
Eren: AhGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev bilemedim şimdi ! Biz de kimse birbiriyle küs kalmak istemeyeceği için ilk adım herkesten geliyor ve kolay halloluyor.
Yasemin: Biz tartışıyoruzGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev kavga denmez aslında.

* Diyorlarki; Grubun en esprilisi ErenGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev en çılgını CemreGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev en çapkını Yasemin! Öyle mi?

Cemre: Çılgın olmayan biri yok zaten. Bilmem hiç böyle düşünmemiştim.
Eren: Herkesin en’leri bunları değil. Ama bizde herkesin dönemsel enleri olabiliyor.
Yasemin: Hahahah! Sadece gülüyorum ben buna.

* Sinema filmi çekiyordunuzGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev noldu?

Eren: Şimdilik rafa kalktı diyelim.
Yasemin: Baştan yapılanmak zorunda. Çünkü artık 3 kişiyiz.

* Hoşlandığınız erkeği testten geçirir misiniz?

Cemre: HayırGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev geçirmem.
Eren: Paylaşımlarımız arttıkça kendi notunu kendi yükseltmeli.Ben kimseye test yapmam.
Yasemin: Tabii kiGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev hatta sadece ben yapmamGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev kızlarda dahil olur.

* En yakışıklı lider hangisi?
A- Sarkozy B- Obama C- Putin
D- Berlusconi

Cemre: Obama
Eren: Kesinlikle Mustafa Kemal Atatürk. Ama sizin cevaplarınıza göre Obama ve Putin.
Yasemin: Obama

* Bir erkeğin ayaklarınızı yerden kesmesi için yapması gereken 5 şey nedir?

Cemre: İyi kalpliGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev TemizGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev saygılıGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev komik ve hayatın farkında olması gerekiyor.
Eren: Sevgisini göstermeli. Sürprizli olmalıGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev benimle oradan oraya gezmeliGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev yemek yapmalıGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev renkleri olmalı..
Yasemin: SaygılıGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı SmilevtemizGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı SmilevsosyalGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smileviş sahibi olmalı ve hayattan ne istediğini bilmeli.

* Ulaştığınız kitle hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cemre: Bizim mükemmel bir kitlemiz var ve ben onlara aşığım!
Eren: Son derece akıllı zeki ve herşeye çok açık bakabilen bir nesil olduğunu düşünüyorum. Onlara karşı her zaman çok dikkatli olmalısınız. Çünkü en ufak hatada vazgeçebiliyorlar. Hep en güzeli ve en iyiyi isteyen ve elde eden bir nesil. Dikkat !!!
Yasemin: Onlar bizi örnek alıyor. Bu yüzden yaptıklarımıza iki kat fazla dikkat ediyoruz.Onlara karşı olan sorumluluğumuzun boyutunun farkındayız.

* Müzik dışında HEPSİ’nin hayatında ne var?

Cemre: Ne ararsanız var. DostlukGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev eğlenceGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev huzur …
Eren: SinemaGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev tiyatroGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev spor ve fotoğraf..
Yasemin: Arkadaşlık ve dostluk var. BenGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev mesela fotoğraf çekiyorum. Arabalara ilgim varGrup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı Smilev spora gidiyorum. Vakit buldukçada geziyorum.

* Yeni albümde yeni soundlar denenecek mi ?

Eren: Bakalım neler olacak? Yeni fikirlerimiz var netleştiremedik daha. Hayırlı olsun.
Cemre: Tabii hoşumuza giden bir sound olursa denemek isteriz.
https://hepsifan.forum-canada.com

Grup Hepsi Salsa Dergisi Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi Hey Girl Dergisi 2009 Röpörtajı
» Winx Club dergisi haziran ayı-hepsi röportajı
» Grup Hepsi - Hepsi 1 ( dizi müziği)
» Grup Hepsi - Tik Tak
» Grup Hepsi - Dur Dur