ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Grup Hepsi Fan Club

Hoşgeldiniz!...
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak & Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz!...
ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Grup Hepsi Fan Club

Hoşgeldiniz!...
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak & Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz!...
ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ﻮгยק ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒

тυякıуєηıη нєρѕı ƒαη ρσятαℓı-нєρѕιƒαη.тнє-υρ.¢σм

AnasayfaAnasayfa  Hepsifan The upHepsifan The up  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj

YazarMesaj
shé-zoFrén xD
Alışmış Hepsici
Alışmış Hepsici
shé-zoFrén xD

Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Empty
MesajKonu: Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj   Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 4:45 am

Bundan böyle Hepsi resmi sitesinde siz fanlara küçük sürprizler hazırlıcaz..Bunlardan biride Hepsi grubu üyelerinin sizlerin yolladığı sorulardan seçerek yanıtlamak olacak şimdi ilk sorulardan başlıyoruz.

1)Ankara’dan CANSU SALİHOĞLU sormuş;
-Her hangi bir anı yaşama şansınız olsaydı bu an ne olurdu?
EREN;Ben her halde 2007 yazında yaptığımız turneyi bir daha yapmak isterdim.
YASEMİN;Bende aynı şekilde turne çok zevkliydi çünkü.Onu bir daha yaşamak isterim yani.
CEMRE;Bende öyle diyim.

2)Trabzon’dan ESRA HASANDAYIOĞLU demiş ki;
-Aranızdan birisinin ‘’Keşke bu özelliği bende olsa’’dediğiniz oluyor mu?
CEMRE; Bazen Eren dans ederken ‘’Keşke bizde böyle dans etseydik’’diyoruz.
YASEMİN;Eren sünger gibi bir kere gösteriyorsun hemen yapıyor.
YASEMİN;Cemre’nin o inatçı huyunu seviyorum.Birazda o bende olsa diyorum.Çünkü o kadar üstüne gitmiyorum bazı şeylerin.
EREN;Bende Yasemin’in şey huyu var böyle karşındakiyle hafif gerilimli bir konuşma olduğu zaman Yasemin yine ortalığı sakinleştirmeyi iyi bile bir kişi.Hani o huyundan birazcık da olsa alsam güzel olabilirdi.

3)Nicki YOSHYKOLİKGİRL olan bir arkadaşımız demiş ki;
-Siz bizim yerimizde olsaydınız yani HEPSİ grubunu dışarıdan takip eden bir kişi olsaydınız HEPSİ grubu için neler düşünürdünüz?
EREN;Öncelikle HEPSİ grubunu taktir ederdim.Çünkü…
YASEMİN;Çok iyi iş yapıyorlar.
EREN;…Beni en etkileyen tarafları bence HEPSİ grubunu disiplinli olması.Gerçekten yaptıkları şeyleri çok disiplinli yapıyorlar.Bunu seyirciye en iyi şekilde ifade etmeye çalıştıklarını görmek beni etkilerdi.
YASEMİN;Çalışkan olmamızı taktir ederdim.Verilen ödevleri yapıyoruz çünkü.
CEMRE;Ben her şeyimizi taktir ederdim.Beğenerek izlerResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilevseverek taktir ederdim.
EREN;Bence şeyde olabilir ama.Türkiye’deki gençlere hitap eden.Dünya’daki yeniliklere her şeyi takip ederek bunu gösteren bir grup olmamızı taktir ederdim.

4)İstanbul’dan MELİH ALAYBEYİ demiş ki;
-Bu güne kadar sizin için hayranlarınız tarafından yapılan en çılgınca şey ne idi?
EREN;Bir tanesini sayarsak diğerlerine ayıp olacak.
YASEMİN;2 tanesini hatırlıyorum.Bir keresinde siz İzmir’e gelmiştiniz. İzmir’e gelenler oldu.Ve tabi ki Bostancı konserimize gelenler oldu.
CEMRE;Benim doğum günümde köpekbalıkları geldi.Bundan daha uçuk bir şeyde yok.
EREN;Bence şey çok güzeldi.Bizim 23 nisan konserimizde şarkı söylendi bunu içinde her koltuğun arkasına şarkı sözleri yapıştırılmış.İşte biz sahneye çıkmadan önce çalışılmış.Bence bu çok özel bir şeydi.
YASEMİN;Ağlattılar beni.
CEMREResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj SmilevBende ağladım.

5)İzmir’den BURAK AKEL demiş ki;
-Bir film projesi gelse konusu Kurtuluş Savaşı’nın olduğu dönenlerde yaşayan üç kardeşim öyküsü olsa böyle bir projeye yaklaşımınız nasıl olurdu?
EREN;Gayet güzel olurdu
YASEMİN;Gayet iyi olurdu.
CEMRE;Çok iyi olurdu.Bu kadar senaryo arıyoruz.Bu iyi oldu.
YASEMİN;Senaryo yazabiliyorsa yazsın..mümkünse…

6)Ankara’dan OĞUZHAN BEKİROĞLU demiş kiResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilev
-Bizim yerimizde olsalardı sevgilerini nasıl belli ederlerdi ve en çok hayranlarından aldığı tepkiler hoşlarına giderdi?
EREN;Bence onların bize sevgisini göstermesi kadar başarılı olabileceğini zannetmiyorum.Çünkü çok inanılmaz bir olay sevgilerine çok güzel gösteriyorlar.
CEMRE;Gercekten bunun bir şeysi varsa Hakikatten söylüyorum bunu maddi açıdan bakarak değil.Bizim yaptığımız şeylere emeğine saygı olarak gerçekten korsan cd olarak gerçekten onlar için yazdığımız teşekkür yazılarıyla albümlerimizi alarak korsan almıyorlar her şeyimizin gerçeğini alıyorlar bence bu da bir sevgi göstergesidir. .Zaten sevgileriyle haykırışlarıyla bilmem nelerle bunları gösteriyorlar ama bunların kanıtı olması gerekiyorsa yapıyorlar bizim fanlarımızda bunu yapıyor.
YASEMİN:Sana katılıyorum
EREN;Ben olsaydım nerde olursan olayım elimden geldiğimce konserlerine gider onlara destek olurdum

7)Almanya’dan DİLARA GÜREL demiş kiResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilev
-Konserlerde hayranlara barkken neler hissediyorsunuz?
YASEMİN;O bambaşka bir duydu .Sahneye çıktığımızda bizim ismimizi söyleyerek bağırdıklarında gerçekten şey oluyor insan ohhhh … İşte bunu seviyorum diyorsun.İşte bunu seviyorum yani.Çünkü onların sevgilerini bir şekilde belli etmeleri biz sahnedeyken…kulağımız duyuyor…çıldırıyorlar sahnedeyken birbirlerini yırtıyorlar falan.Bu çok değerli bir şey çünkü kimse Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilevkimse için bunu yapmak zorunda değil sevgisini belli etmek için ama bu özel bir şey olduğu için çok güzel.
EREN;Bence biz sahnede 3 kişiyiz.Karşımızda 3 bin kişi var ve bu 3 bin kişinin sana bakıyor ve bakarken nasıl sevgiyle baktığı biliyorsun yani Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilev ne hissettiğini biliyorsun.O kadar kişinin sana bakması inanılmaz bir şey.Bunu orda olmadan kimse anlayamaz.
CEMRE;Mükemmel bir açıklama yaptılar.

8)İstanbul’dan BÜŞRA GÜLERYÜZ demiş ki;
-Etkilendiğiniz bir filmi hiç gerçek hayata yansıttınız mı yada bu filmin sizi doğruya yönlendirdiğini hissettiniz mi?
EREN;Bazen de bazı filmlerin mesajları senin hayatını bir yerden yakalıyorsa…Biraz bir şeyler oluşabiliyor kafanda…Çok etkilemiyor ama ne bileyim biraz işte hani…
CEMRE;Ben geçen gün ismini söylemek istemeiyorum filmde ‘’Evet yani bu benim yaşamak istediğim hayat.Hayatımı geçirmek istiyorum’’ dediğim bir film oldu daha önce.
YASEMİN;Sabırlıyımdır…Ama bazı konular karşısında hiç tahammülüm yoktur.Sen söyleyince düşündüm.Filmle bağdaştırmadım yani…?...filminde çok büyük bir sabır gerektiriyor bazı şeyler için yani düşündüğün zaman sabrettiğin zaman gerçekten sonucuna ulaşıyorsun.Yani işte de hayatta da yani her şeyde birazcık da olsa sabır göstermek gerekiyor bence.

9)İstanbul’dan FEYZA BAŞTAN demiş ki;
-Grup Hepsi ünlendikten sonra 5 yıl içinde yaşadığınız olaylardanResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilevsıkıntılardan çıkardığınız dersleri bir cümle ile açıklayınız?
EREN;Bence olgunlaşmak.
CEMRE:Kelimeylede açıklarım diyorsun yani
YASEMİN;Yanlışı da doğruyu da yaşayarak öğrenmeyi.
EREN;Zamanla değişen gelişen her olaya karşı soğukkanlı kalabilmeyi öğrendik.
CEMRE;Bende Şunu Farkettim bunca zamandır Yaşarken yaşadığı şeyin ne olduğunun farkına varmayı öğrendik.Ne yaşıyorsun ye yapıyorsun.bunu öğrendik.

10)İstanbul’dan PINAR ÖKSÜZOĞLU demiş ki;
-‘’Bunu yapmaz isem gözüm açık gider’’ dediğiniz bir şey var mı?
EREN;Benimde birkaç aydan beri görüp de istediğim çok istediğim bir şey kesinlikle yapmak istediğim bir şey .Bu hani askeri uçaklar var ya çok yüksekten dönüp dönüp giden varya ona binmek istiyorum.
YASEMİN:skydiving yapmak istiyorum bende
CEMRE;Bir dünya starıyla MTV awards'dabir sahneye çıkıp şarkı söylemek istiyorum grup olarak.İstiyorsa çiftetelli oynayalım farketmez

11)Bodrum’dan DİLARA demiş ki;
-Kendi parfüm markanızı tasarlamayı düşünür müsünüz?
CEMRE;O kadar ünlü olur isek düşünürüz.
YASEMİN;Olabilir.

12) SİNEM demiş ki;
-Tek bir gününüz kalsa ne yaparak geçirirsiniz?
CEMRE;Bütün sevdiklerimi toplarım bana bakın derim hiç kimse arkamdan üzülüp ağlamayacak.İyi şeyler düşünücek bir konferans veririm önce.Ondan sonra bütün sevdiğim insanların hepsini ziyaret ederim.Hepinizi çok seviyorum derim.Hepiniz mutlu olun bir şekilde vedalaşırım
EREN:Ben son günümde herhlde şey yapardım bütün hayatımda benim için birşeyler paylaştığım insanları bir teknenin içine ama kimse biyere gidemeyecek şekilde herkes o teknenin içinde onlarla bol bol şey paylaşıp güle güle derim giderim
YASEMİN:Yapcak birşey yok ne yapacağız ki Bende sevdiklerimle vakit geçiririm.

13)AFRANUR demiş ki;
-Bir yıl öncesinde sizinle görüşmek isteyen engelli bir çocuğa sert tepki verdiğiniz ve onu sevmediğiniz söylendi.Biz bu haberin doğru olduğunu biz fanlarınız kesinlikle inanmadık.Sizin bu haber için görüşleriniz nelerdir?
CEMRE;Gerçekten çok rezalet bir haber.Bir sürü engelliResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj SmilevhastaResmi Site İçin Yapılan Röpörtaj Smilevrahatsızlığı olan fanlarımızın hepsiyle en yakından ilgilendik.Ailelerinden defalarca telefonları aldık.Teşekkür telefonları.Şöyle bir şeyin olması imkansız.Böyle bir şey asla yaşamadık.Bu kadar çirkin bir şey yazan bir insan ne kadar çirkin olduğunu gösterir.
EREN;Kendimizle ilgili konularda bile bu kadar duyarlı olmazken en en en duyarlı olduğumuz konu bu tarz konular.Bu haberin çıkması bizi çok üzdü.Kendimizle ilgili konularda bile bu kadar duyarlı olamıyoruz.

14)ALAKELEBEK demiş ki;
-Sizlerin öncülüğünde bir çok grup çıktı.Başkalarını yolunu açmak çok güzel ne düşüyorsunuz?
EREN;Bence insanların böyle kafalarında bir fikir oluşturunca oluyormuş.Demek ki yaptığımız iş onlara ‘oluyormuş’ hissi katıyor.Güzel birşey
CEMRE;Yalnız şey yapmasınlar.Bizim gibi olsunlar.Madem bizim yolumuzu izliyorlar bizim tekniği kullansınlar kendileri olsunlar.Kimsenin sırtından geçinmesinler.Herkes kendi yokundan gitsin
https://hepsifan.forum-canada.com

Resmi Site İçin Yapılan Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi ile röportaj
» Cemre ile röportaj
» Site Uydur
» Site Puan'ı
» Site İsmi Gönderenler